Bożena Kowalska - Stylizacja damska - Warsztat stylisty Strona główna Stylizacja męska Kontakt Wizaż Cennik usług Aktualności Stylizacja Damska - Analiza kolorystyczna Stylizacja damska Makijaż Stylizacja damska - Trendy Współpraca Galeria O mnie

Kompleksowe kreowanie wizerunku

 

 

To kilkugodzinne sesje dla Pań i Panów, których celem jest zmiana wyglądu zewnętrznego, poznanie swojego kolorytu i odkrycie własnego stylu!

 

Każda sesja rozpoczyna się od analizy kolorystycznej, czyli ustalenia indywidualnej palety barw zgodnej z typem urody i osobowością.

 

Analiza kolorystyczna polega na przykładaniu do twarzy kolorowych chust w ponad 100 odcieniach i obserwowaniu jej reakcji … na dany odcień koloru.

 

Zapamiętaj!

Każdy kolor pasuje każdemu … diabeł tkwi w odcieniu!

 

Na koniec otrzymasz próbki wybranych tkanin z ich opisem.

Będzie to Twoja paleta barw od teraz na zawsze! J

 

Następny etap to Stylizacja fryzury. Ustalając kolor włosów oraz analizując kształt twarzy i długość szyi… dochodzimy do doboru fryzury!

Panie pośmieją się trochę przymierzając peruki, a Panom ”uchylę rąbka” …nieco bardziej męskiej tajemnicy!

 

Teraz Stylizacja Ubioru … i tu zaczyna się zabawa!J

Chcesz czy nie … potrzebuję wiedzieć, jak dokładnie ukształtowała Cię „Matka Natura”!

Nie bój się! Nie jestem Gok Wan, więc nie rozbiorę Cię do naga… przynajmniej nie od razu! J  Wskazane będzie jednak ”bliskie ciału” odzienie … gdyż chcę zobaczyć atuty i mankamenty Twojej sylwetki… by je Tobie uświadomić!

 

Ustalimy dokładnie garderobę i wszystkie jej dodatki – dostaniesz „ściągi” z fasonami ciuchów, poprzymierzasz okulary i jeśli jesteś kobietą – biżuterię!

 

Jeśli chcesz odkryć siebie…musisz też być przygotowana lub przygotowany na moje szczere teksty … będę mówić ”bez ogródek”!

 

Twoje ciało jest mi potrzebne tylko po to, by uświadomić światu … gdzie dokładnie znajduje się ta osobowość, którą w sobie nosisz?

I to jest moja cała robota! J

 

Na koniec dam Ci trochę „odsapnąć” na fotelu!

Paniom zaoferuję Makijaż dzienny, a Panowie doświadczą, ( jeśli nie uciekną J) Kamuflażu mankamentów twarzy!

 

Na koniec omówimy raz jeszcze wszystko i wypijemy kawę!

Po czym… ruszycie podbijać świat i zdobywać szczyty! J

 

 

Oferta i cena sesji znajduje się w Cenniku!

Wstecz    1 [2] 3 4 5    Dalej