Bożena Kowalska - Stylizacja damska Strona główna Stylizacja męska Kontakt Wizaż Makijaż Cennik usług Aktualności Stylizacja Damska - Analiza kolorystyczna Stylizacja damska - Trendy Stylizacja damska Stylizacja damska - Warsztat stylisty Współpraca Galeria O mnie

ABC Damskiej Elegancji

 

Są sytuacje w życiu kobiety, kiedy jej wygląd ma sygnalizować siłę i pozycję, to sytuacje, kiedy na „ringu życia” stoi z mężczyzną!

 

Kobieta biznesu, polityk, właściciel firmy … albo po prostu ta, która szuka posady. Jeśli taka kobieta ma wygrać, jej orężem winna stać się – elegancja.

 

Elegancja wywodzi się z wewnętrznego spokoju i opanowania.

Decyduje o tym jak mocno stoisz na ziemi i jak się po niej poruszasz?

Czasem człowiek rodzi się z elegancją a czasem ją nabywa. W tym drugim przypadku koniecznie przestudiuj mowę ciała, bo nawet jak włożysz właściwy strój… to „nici” z negocjacji!

 

Tu polecam warsztaty naszej Edyty – jej sztuka aparycji uzbroi Cię w klasę i umocni na „męskim ringu”!

 

Aby ubiór dobrze komponował się z elegancją – nie rób z siebie przypadkiem „szarej myszki”. Ja nie znam się na zoologii tylko na kobietach, więc Ci nie pomogę!

 

W ubiorze elegancja to harmonia koloru i kroju, wyważona prostota i umiar w dodatkach.

Ale uwaga! Jeśli chcesz być zapamiętana … zainwestuj w charakterystyczny szczegół np. orgynalne okulary!

 

Kolory w ubiorze nie powinny być nudne czy smutne – wybieraj tylko poważniejsze odcienie z Twojej palety barw! No… i nie zapomnij o psychologicznym oddziaływaniu kolorów … szczególnie w biznesie!

 

Dbaj o swoją kobiecość i kształtuj w niej elegancję, a osiągniesz wszystko, co jest symbolem spełnienia!

 

Jeszcze jakieś wskazówki?... wiesz gdzie mnie szukać!

Wstecz    1 2 3 4 [5]